Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Yasal Adreslerde Personel Gideri Var mı?

Tarih: 15 - Kasım - 2021

Yasal Adreslerde Personel Gideri Var mı?


Bu tip bir hizmeti aldığınızda, kiralık ofis biçiminde bir hizmeti sanal ortamda gerçekleştirdiğinizde, ekstra bir masraf veya karşılıklı anlaşma kapsamında gündeme getirilen para haricinde bir masraf ile karşılaşmayacaksınız. Kiralık ofis ortamlarında personel gideri var mı? Her zaman anlatmaya çalıştığımız gibi, ofis işlemleri ile idari işlemleri yürütmek amacı ile personel otomatik şekilde sistem tarafından görevlendirilecektir.

Görevlendirilen bu personel ile alakalı sizin bir ödeme yapmanıza, görevlendirilen bu personele maaş vermenize veya bu personelin sigorta primini yatırmanıza gerek bulunmamaktadır. Siz yalnızca, bulunuyor ise, kendi şirketinizin personeli hakkında giderler ile karşılaşacaksınız. Ofis kiralama veya kiralık ofis Ankara hizmetinde, şirkete görevlendirilen personel ile alakalı herhangi bir masraf sizlere yansıtılmayacaktır. Sistem içine dahil durumda bulunur.

Yasal Adreslerde Büro Masrafları

Peki Yasal Adres Ankara hizmetini aldığınızda, büro maddi giderlerı veya kiralık ofis ve büro maddi giderlerı biçiminde bir tahsilat sizlerden yapılacak mıdır? Sizlerden herhangi bir para talep edilecek midir? Hazır ofis sistemi veya mantığıyla hareket edilmektedir. Personel maaşı, sigorta gideri, mobilya aksamı, elektrik, telefon, internet, doğal gaz faturası gibi herhangi bir masraf ile karşılaşmayacaksınız.

Anlaşma yaptığınız şirket tarafından tüm bu maddi giderler karşılanmaktadır. Bunlar ile alakalı sizlerden talep edilecek herhangi bir para bulunmamaktadır. Çok cüzi miktarlarda aylık bir bedel ödeyeceksiniz. Ödeyeceğiniz aylık bedele ekstra bir ifade tabi tutulmayacaktır. Şirketlerin toplantı odalarını kullanmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda randevu alacak ve buna istinaden aylık anlaşma haricinde çalışma odaları veya toplantı odaları bedelini ödeyeceksiniz.

Neden Yasal Adres Tutmalıyım?

Elbette reel anlamda bir büro tutmak ve işletmeyi oluşturmak seçeneği bulunmaktadır iken, neden kiralık ofis tutmalıyım? Gibi bir soruyu gündeme getiriyor olabilirsiniz. Bunun karşılığında zaman tasarrufu ve ekonomik göstergeler bulunur. Zaman tasarrufu nedir? Eğer bu yönde bir hizmet alır iseniz, kiralık ofis hizmetinin sanal anlamda gerçekleştirir iseniz, işletmenizde bulunmaya, işletmenizin adresinde bulunmaya gerek kalmayacaktır.

Sizin büro hizmetleriniz, şirket veya ofis hizmetleriniz veya idari konularınız görevlendirilmiş personeller tarafından yönetilecektir. Siz arzu ettiğiniz yerde, arzu ettiğiniz şehirde, hatta yurtdışında işletmenizin ticari faaliyet alanları ile alakalı her çeşit işlemi yürütebilirsiniz. Bunların yanında bir de ofisinize zaman ayırmak mecburiyetinde kalmayacaksınız. İşletme kurma aşamasında, mobilya alınması, elektronik eşya alınması ve benzeri maddi giderler ile de karşılaşmadığınızı göreceksiniz. Bu yüzden çağımızda özellikle yeni girişimciler tarafından tercih edilen bir seçenek olduğu görülmektedir.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,