Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Yasal Adres Olarak Sanal Ofis Gösterilir mi?

Tarih: 10 - Mart - 2023

Yasal Adres Olarak Sanal Ofis Gösterilir mi?

İşyeri kurma aşamasında bildiğiniz üzere, mutlaka bir yasal adres belirlemek ve bunu ilgili resmi kurumlara göstermek zorundasınız. Ticari anlamda ve aynı zamanda vergi mükellefi konumunda ilgili resmi kurumlara bir adres belirtmeniz zorunludur. Bu adresi belirtilecek olan sizlersiniz. İlgili resmi evrakları tamamlamanız gerekecektir. Tabii ki evrakları tamamlayıp teslim etmeden önce, yasal olarak adres belirtebilmeniz için, bu adresi kiralamak için, belirli bir bedel ödemeniz, aylık olarak belki de yüksek miktarlarda bedeller ile giderler ile karşılaşmanız mümkün olacaktır.

 

Oysa tüm bunların yerine, sanal olarak gerçekleştirilecek ofis işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Bunu da tebligat olarak isimlendirilen yasal adres olarak gösterebilirsiniz. Gerçekten yasal adres olarak sanal ofis gösterilir mi? Herhangi bir yasal boşluk ya da mevzuata aykırılık bulunmamaktadır, gösterebilirsiniz. İlgili işletme ile şirket ile irtibata geçmeniz, müşteri hizmetlerinden destek ya da bilgi almanız ve sistemi uygulamaya sokmanız mümkün olacaktır.

Yasal Adresler Denetlenir mi?

Hizmeti alacaksınız, yasal adres olarak sanal ofis kiralama ve benzeri işlemleri gerçekleştirmiş olacaksınız. Resmi kurumlar tarafından bu adreslerin denetlenmesi gibi bir durum söz konusu olabilir. Ama bu yasal adresler denetlenir mi? Endişelenmenizi gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Siz ticari anlamdaki resmi kurumlara ya da vergi mükellefiyeti konumunda ilgili resmi kurumlara kiralama hizmetinde göstereceğiniz adresi, resmi adres olarak bildirebilirsiniz. Bu kurumlar istediği zaman şirkete veya sizin vermiş olduğunuz adrese gidip, gerçek olup olmadığını denetleyebilirler.

Sizin ile ilgili herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Ofis kiralama hizmetini gerçekleştiren şirket gereğini yapacaktır. Tabii ki adres gösterilecektir, tabii ki adresi içerisinde gerekli donanımlar sağlanmış olacaktır. Çalışma ortamı yaratılmıştır, sekreterya görevlendirilmiştir. Sabit telefon ve benzeri elektronik cihazlar, mobilya aksamı, donanımlar tamamlanmış olacaktır. Herhangi bir problem ile karşılaşmayacaksınız. Denetleme yapılması konusunda olumsuz bir sonucun ortaya çıkması gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

Ankara'da Yasal Sanal Adres Gösterebilir miyim?

Bu konuda farklı illerde hizmet almanız mümkün olabilir ancak, siz yasal adres Ankara konusunda bir araştırma yapıyor ya da bu yönde bir talepte bulunuyor olabilirsiniz. Ankara'da yasal sanal adres gösterebilir miyim? Elbette anlaşma kapsamında, yasal adres Ankara hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz. Adresinizi yani yasal prosedürler kapsamında adresinizi Ankara'da belirtebilirsiniz. Burada olması nedeni ile faaliyet alanlarınız tabii ki burası ile sınırlı kalmayacaktır. Sizin bizzat bu ofise bulunmanıza dahi gerek yoktur.

Siz Ankara'da ya da farklı şehirlerde işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İşletmeniz ile ilgili faaliyetlere devam edebilirsiniz. Tabii ki yurt dışına da çıkabilirsiniz. Siz yurt dışında bulunur iken dahi, sizin ofis hizmetleriniz ilgili şirket tarafından ve şirketin görevlendirilmiş olduğu sekreterya tarafından mükemmel bir şekilde yerine getirilecektir. Tabiri caiz ise, gözünüz arkada kalmadan bu hizmetten yararlanmanız mümkün olacaktır.


ETİKETLER: hazır ofis , sanal ofis , yasal adres , yasal adres ankara ,