Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Tarih: 24 - Şubat - 2023

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Ankarada kurmayı düşündüğünüz iş yerleri için yasal adresi nasıl belirliyorsunuz? Bu kapsamda yapabileceğiniz işlemler standarttır. Ne yapabilirsiniz? Gerçek bir ofis kiralama hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Kiraladığınız ofisin adresini ilgili devlet kurumlarına yasal anlamda bildirebilir, tebligat adresi olarak kullanabilirsiniz. Tabii ki bunun karşılığında belirli bir maliyeti karşılamanız gerekecektir. Belirli bir miktarda para sahibi olmanız, maddi güce sahip olmanız gerekecektir. Kiralama hizmeti, abonelikler, donanımlar, mefruşatlar, mobilyalar, elektronik aksamlar gibi konularda biraz para harcamanız gerekecektir.

Sanal Yasal Adres Ne Demektir?

Merak ediyor olabilirsiniz. Elbette farklı kaynaklarda da araştırmış ya da herhangi bir yerden, bir tanıdığınızdan duymuş olabilirsiniz. Yasal adres konusunda sanal bir uygulamanın geçerli olduğunu öğrenmiş olabilirsiniz. Sanal yasal adres ne demektir? Bu kapsamda hizmet veren şirketlerden yararlanacak, müşteri hizmetleri ile görüşüp, şirketlerin müşteri hizmetleri aracılığı ile kendinize ofis kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz.

Ofis kiralama hizmeti, sanal anlamda alacağınız bir hizmet anlamına gelmektedir. Bunun ile birlikte, kiralama hizmetini gerçekleştirmiş olduğunuz ofise ait yasal anlamda bir adres sahibi olacaksınız. Bu adres ne işe yarayacaktır? Bu adres işyerleri için bulunması zorunlu olan tebligat adresi anlamına gelmektedir. Kamu kurum kuruluşlarına, özellikle Ticaret odalarına ya da Sanayi Bakanlığına veya vergi mükellefiyeti olmanız dolayısı ile ilgili mali kurumlara gereken adrestir. Böyle bir adresin bildirilmesi, yasal açıdan kabul edilecek mi?


ETİKETLER: örnek etiket , yasal adres , sanal ofis , kolay ofis ,