Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Yasal Adresle Ofis Kurmak Çok Kolay

Tarih: 14 - Ağustos - 2021

Günümüzde yeni ofis kurmak isteyenler için en büyük sorun fahiş kiralardır ve hiçbir mal sahibi yeni ofis kuracağınıza falan bakmaz. Varsa yoksa sizden alacağı para önemlidir onlar için ve sizden ne alırlarsa kar olarak görmektedirler. Özellikle dükkan fiyatlarının son zamanlarda artmasının en büyük sebeplerinden biri ise şüphesiz gayrimenkul danışmanlarıdır. Kendi kazançları biraz daha yükselsin diye, dükkan fiyatlarını olması gerekenin çok çok üstünde pazarlamaya çalıştıkları için, fiyatlar el yakmaktadır. Bu sebepten dolayı yasal adres konusu ortaya çıkmış ve büyük bir kolaylık olarak yeni iş kuracak olanlara arz niteliği kazanmıştır. Yasal adres şeklinde tabir edilen durum, aslında sanal ofisin ta kendisidir. Sizin bir adrese ihtiyacınız var ve bunu en kolay sanal ofis kiralayarak karşılayabilirsiniz. Yasal adres Ankara başta olmak üzere son zamanlarda özellikle tüm büyükşehirlerimizde tercih meselesi haline gelmiştir. Peki nedir bu yasal adres dedikleri şey? Sanal ofis kurmak ne anlama geliyor ve size ne gibi değerler katar? Yazımızın devamında devrim niteliğinde bu çalışmanın detaylarını aktaracağız.

Yasal Adres Anlaşmasını Nasıl Yapabilirim?

Çok basit bir internet aramasıyla yasal adres hizmeti veren işletmelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma yakın veya iş alanlarının içinde olmasını istemenize göre çeşitli alternatiflerle bulabileceğiniz ve anında kullanabileceğiniz bu adresler size muhteşem bir avantaj sağlar. İnternet üzerinden aramanızı yapın ve bu hizmetleri sunan firmalarla iletişime geçin. Her birinden detaylı bilgi talep edin ve bu bilgiler ışığında size uygun olan hangisiyse onu seçin. Sözleşme yapmak için firmanın bulunduğu yere gidin ve sözleşme detaylarını iyice okuyarak imzalayın. Anlaşma yapmak işte bu kadar kolay. Şimdi geçelim asıl konuya.

Yasal Adres Bana ve Şirketime Ne Kazandıracak?

Size ne kazandıracağını anlatalım ilk olarak. Siz bu adreslerden herhangi birini kullanmaya başladığınızda fahiş dükkan kiraları ödemekten kurtulursunuz. Dilediğiniz an bu işletmelerin toplantı salonlarını, işletmenin imtiyazına göre ücret ödeyerek ya da ödemeyerek kullanabilirsiniz. Ortak alanların tamamını ücretsiz olarak kullanabilir ve misafirlerinizi geliş tarih ve saatlerine göre önceden planlayarak ağırlayabilirsiniz. Sizin adınıza çalışan herhangi bir personel alıp iş takibi yaptırmanıza gerek kalmaz. Size özel tanımlanmış bir sabit hattınız olur ve bu numarayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz; ayrıca sizin adınıza ücretsiz sekretarya hizmeti verilir. Kargo ve yazışmalarınız sizin adınıza teslim alınır ve tarafınıza haber verilir. Bunun gibi birçok detay vardır. Şirketinize kazandıracağı şey ise kurumsal kimliktir. Şirketiniz için belirleyeceğiniz bu adres ne kadar iş merkezlerine veya lüks çalışma alanlarına yakınsa o kadar değerli görünürsünüz. Misafirleriniz geldiğinde çok lüks ortamlarda ve karşılama personellerince ağırlanacağı için, misafirlerinizi kolayca etkileyebilirsiniz. Yasal adres Ankara başta olmak üzere ülkemizin hemen her yerinde trend haline gelmiş ve yeni açılacak çoğu işletme bu yöntemi kullanmayı tercih etmeye başlamıştır.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,