Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Yasal Adres Sanal Ofis Personeli İçin Ekstra Ödeme Yapılırmı?

Tarih: 20 - Aralık - 2021

Yasal Adres Sanal Ofis Personeli İçin Ekstra Ödeme Yapılırmı?


Ofis kiralama hizmetlerini, sanal ofis Ankara biçiminde gündeme getirebilirsiniz. Peki böyle bir işlemin yapılması durumunda, sanal anlamdaki ofis personeline para ödenir mi? Ofis personeli şirket tarafından tahsis edilecektir. Hizmetler daha sağlıklı bir biçimde sizler adına yürütülecektir. Böyle bir işlemi gerçekleştirecek olmanız, personele para ödemeniz veya görevlendirilen personele maaş ödemeniz manasına gelmeyecektir.

Tabii ki buna bağlı olacak biçimde bu personel için, sigorta primi ödenmesi ve benzeri bir masraf ile de karşılaşmayacaksınız. Siz yalnızca ofis kiralama hizmetlerini yapıp, sabit bir ücret ödeyeceksiniz. Ödediğiniz sabit ücret içine bu tip giderlerin tamamı dahil konumda bulunacaktır. Ekstra bir bedel ile karşılaşmayacaksınız.

 

Yasal Adres  Resmi Kurumlar Tarafından Kabul Edilir mi?


Şirket kuruluşunda bulunması gerekli olan mecburi uygulama veya alternatiflerden bir tanesi, fotoğrafı bir tebligat adresinin, ilgili fotoğrafı kurumlara bildirilmesidir. Resmi bir tebligat adresi bulunmadan, şirket kurulum aşamasının tamamlanması olanaklı değildir. İlgili fotoğrafı kurumlara müracaat yapılması olanaklı değildir. Sizden istenilen belgeler arasında, en azından kira kontratı gibi bir fotoğrafı anlamda geçerli olacak belge bulunacaktır. Bunu sağlamak amacı ile, gerçek anlamda şirketiniz için gerek duyabileceğiniz bir yeri kiralama hizmetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Tabii ki böyle bir yeri kiralama hizmetlerinde belirli maddi varlıkları karşılamanız gerekecektir. Tüm bunların yerine daha az masraf ile hatta yok sayılacak düzeyde masraf ile sanal ofis kiralama hizmetlerini de gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Peki böyle bir işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde, sanal anlamda ofis fotoğrafı kurumlar tarafından kabul edilir mi? Elbette fotoğrafı kurumlar tarafından kabul edildiğini göreceksiniz. Resmi kurum anlayışının içerisinde, Ticaret odaları, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Maliye Bakanlığı yani vergi kurumları gibi tüm fotoğrafı kurumlar bulunur. Resmi tebligat adresiniz olarak kabul edilecektir. Size her çeşit bildirim bu adresler üzerinden yapılacaktır.


Yasal Adreste Evrakların Durumu Evrak Hizmetleri Nasıl Yürütülür?


Kiralama hizmetini gerçekleştirir ve sizde sanal anlamda bir ofis sahibi olabilirsiniz. Sanal ofis Ankara ile bu şehirde kendinize fotoğrafı bir tebligat adresi belirleyebilirsiniz. Peki her çeşit işlemi tamamladınız, ofis kiralama hizmetleri gerçekleşti, ilgili kurumlara müracaatta bulundunuz. Şirketiniz onaylandı. Bu aşamadan itibaren açılan büroda işlemden nasıl yürüyecektir? Sanal ofis evrak hizmetleri nasıl yürütülür? Sizin verdiğiniz fotoğrafı tebligat adresine, kamu, kurum kuruluşlarından veya özel firmalardan, müşterilerinizden, şahıslardan, tüzel veya gerçek kişiliklerden evrak akışı başlayabilir.

Verdiğiniz adrese evraklar gelecektir. Evraklar, şirket tarafından görevlendirilmiş personel tarafından şirketiniz adına teslim alınacaktır. Teslim alınan evraklar hakkında, şirket personeli yani sekretarya hizmetini veren personel tarafınıza bilgi verecektir. Sizin talimatınız ile beraber, açılmasını arzu ettiğiniz evraklar açılacak ve yine tarafınıza bilgi verilecektir. Cevap yazısının yazılmasını talep etmeniz durumunda, klasik büro hizmetleri çerçevesinde, sizin talimatınız ile beraber, şirket üzerinden cevap yazıları, elektronik posta üzerinden elektronik posta bildirimleri, faks hizmetleri üzerinden faks hizmetleri gibi tüm alternatifler gerçekleşecektir.
 


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,