Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Yasal Adres Ne İşe Yarıyor?

Tarih: 13 - Aralık - 2021

Yasal Adres Ne İşe Yarıyor?


Peki bu sistem eksiksiz olarak sizlere ne gibi avantajlar sunmaktadır? Kiralık ofis eksiksiz olarak ne işe yarıyor? Öncelikli olarak fotoğrafı bir adresiniz olacaktır. Resmi prosedürler tamamlanacaktır. Ayrıca kiralık ofis hizmetinden yararlandığınızda çalışma odalarının ücreti karşılığında ve toplantı odalarını ücreti karşılığında kullanabileceksiniz. Sekreterya hizmeti alacaksınız, aidat ödemediğinizi göreceksiniz, kira yani işyeri kirası ödemediğinizi göreceksiniz, operasyonel hiçbir masraf ile karşılaşmayacaksınız. Anlaşma koşulları dahilinde dilerseniz ödediğiniz kira içerisinde belirlenmiş günlerde, çalışma odalarında bedava dağıttığı bir biçimde kullanma şansına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Gelen bütün evraklarınız, fotoğrafı veya kamu kurum kuruluşlarından ya da özel sektörden gelen bütün evraklarınız sizlerin adına takip edilecektir. Alınacaktır, sizin talimatınız ile beraber cevap yazılacaktır. İşyerinizde bulunan telefonlara, sekreterya hizmetleri çerçevesinde personel tarafından cevap verilecektir. Eğer anlaşma kapsamında, kira içerisinde çalışma odalarını da kiralamış iseniz, bu durumda işyerinize gelen misafirleriniz karşılanacaktır. Rahat bir biçimde şirket adresinizi çalıştığınız tüm müşterilerinize verebilirsiniz. Çalışmak arzu ettiğiniz tüm müşterilerinize verebilirsiniz.

Son derece konforlu, geniş, ferah odalarda toplantılar düzenleyebilir, ekstra bir masraf yapmadan, ihtiyaca göre kapasite dahilinde ofislerimizde veya bürolarınız da toplantı odaları kurulumu gerçekleştirmeden de, prestijli bir biçimde toplantı organize edebilirsiniz. İster kendi ekipleriniz ile ister müşterileriniz ile bu ortamlarda görüşmeyi rahat bir biçimde gerçekleştirebiliriz. Şirketin markasını, prestijini, saygınlığını arttırabilirsiniz. Elbette bütün bunların size geri dönüşü daha yüksek değerler ile kazanç olacaktır. Tüm bu hizmetleri alabileceğiniz farklı iller bulunmak ile beraber, Ankara'da bir ofis hizmeti veya kiralık olacak biçimde ofis hizmeti almak istiyor iseniz, tabii ki sizlere kiralık ofis Ankara hizmetinin sunulduğunu da bilmelisiniz.

Yasal Adres / Kiralık Ofis Sistemi Yararlı mı?


Günümüz ekonomik koşullarında bir değerlendirme yapalım. Arkasından kiralık ofis sistemi faydalı mı? Sorusunun cevabını siz kendinizi vereceksiniz. Kiralık ofis sisteminde çok daha rahat ve geniş ayrıntılı, ayrıca bir hayli konforlu bir biçimde hareket edebilirsiniz. Zamanınızın tamamını aralıksız bir şekilde işleriniz üstünde harcayabilirsiniz. Ofise gitmenize gerek kalmayacaktır. Bir işletme açmaya karar verdiğinizde, sabit adres bulundurmak zorundasınız. Sabit adres bulundurmak için, evinizin adresini verip, ev ofis sistemi sayesinde çalışabilirsiniz.

Bir dükkan, ofis, büro kiralayabilirsiniz. Tüm bu işlemlerin karşılığında belirli bedeller ve işlemler olacaktır. Kira bedeli, personel giderleri, donanım yani mobilya ve giderler, elektrik, su, doğal gaz ve benzeri giderler, internet giderleri karşınıza çıkacaktır. Belki de en önemli konu, personel gideri ile kira gideri olacaktır. Ancak diğer sisteme geçer iseniz, söz gelimi kiralık ofis Ankara sistemine geçer iseniz, bu maddi giderler ile karşılaşmazsınız. Ay içerisinde veya 1 aylık geçerli olacak biçimde, protokol kapsamında çok cüzi bir miktarda para ödersiniz. Sigorta priminin yatırılması, personel giderlerinin ödenmesi ve benzeri hiçbir işlem veya masraf ile karşılaşmadığınızı görürsünüz.
 


ETİKETLER: yasal adres , ankara yasal adres , yasal adres ankara ,