Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Yasal Adres Kiralayın

Tarih: 22 - Ocak - 2022

Yasal Adres Kiralayarak Kazanın


İşletme kurmayı planlayanlar , genç girişimciler ya da yeni girişimciler amacıyla kaçırılmaz fırsatlardan bir tanesi, sanal ofis olarak ilgi çekmektedir. Sanal ofis kiralayın giderlerden, masraflardan, sabit fatura giderleri ve personel giderleri gibi parasal kayıplardan kurtulun. Yanlış okumadınız, şayet sanal ofis Ankara şeklinde bir kiralama hizmeti gerçekleştirir iseniz, kira gideri, fatura gideri, personel gideri, SGK primi ödemesi gibi her türlü masraftan kurtulabilirsiniz. Yapmanız lüzumen yalnızca ve yalnızca görüşme yapmak, lüzumtiğince ufak oranlarda aylık bir gider karşılığında ofis hizmetini sanal olarak kiralamak olacaktır. Endişe duymanıza lüzum bulunmamaktadır. Sanal ifadesinin geçerli olmasına rağmen, gerçek bir ofisiniz olacaktır. Gerçek ofis hizmetleri şirket doğrulusunda görevlendirilen personel aracılığı ile sıhhatli bir şekilde yürütülecektir.


Sanal Büro Kiralayın


Bildiğiniz ya da ön görü ettiğiniz gibi bir ofis kiralama prosedürünü yapmak istiyorsanız, bütçenizden, belirli bir oran parayı, hem de lüzumtiğince yüklü bir oranı ayırmanız lüzumecektir. Öncelikli olarak bir dükkan, ofis, ofis kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz. Kendi zevkinize ya da ihtiyacınıza göre bakım, tamir masrafları ile uğraşacaksınız. Mobilya aksamı, elektronik eşya, bilgisayar ve aynısı eşya alımı, personel tutulması, personel maaşının, sigorta priminin ödenmesi gibi masraflar ile karşılaşacaksınız. Elbette dükkan kiralama işlemlerinde kira bedeli, depozito, komisyon gibi masraflarda karşınıza çıkacaktır. Bütün bunların yerine sanal ofis zihniyeti ile tanışır iseniz, kazanacaksınız. Sanal ofis kiralayan kazanıyor ifadesi de bu aslında hareket ile meydana çıkarılmıştır.

Ödenecek Para Sabittir


Ödenecek para yalnızca oluşturulan uyuşma kapsamında aylık olarak gündeme istikbal olan cüzi bir oran olacaktır. Yukarıda kabul edilen ya da unutulan bütün masraflar yansıtılmayacaktır. Sadece ofis kiralama bedeli gündeme getirilecek, bunun akabinde ofis hizmetlerinin mükemmel bir şekilde sunulduğu, sunulmaya devam edildiği görülecektir. Sanal ofis ile işlerinizi yürütebilirsiniz.

Sanal ifadesinin kullanılması, sanal ofis Ankara şeklinde bir kiralama hizmetinin yapılması, var olmayan bir işletme manasına gelmeyecektir. Gerçek bir ofis hizmetinde bulunduğu gibi, sanal ofis ile işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Bir ofiste ya da ofiste hangi tip hizmet yapılıyor ise, tamamı hizmet sunucuları doğrulusunda sizlerin karşısına çıkarılmaktadır. Baştan başlayalım ve sizlere husus ile ilgili misaller verelim. Gerçek bir adresiniz olacaktır. Sabit bir telefonunuz olacaktır. Bir faks cihazınız olacaktır. Bir elektronik posta adresiniz olacak ve etkileşim sağlanacaktır. Sekretarya olarak tariflenen bir personel görevlendirilmesi yapılacaktır. Arzu edenler amacıyla çalışma odası tahsis prosedürünün yapıldığı görülecektir.

Arzu edenler amacıyla toplantı odası tahsis prosedürünün yapıldığı görülecektir. Resmi kurumlar doğrulusunda, özel sektör doğrulusunda ya da müşterilerimiz doğrulusunda gelen evrakların, gelen elektronik postaların, gelen telefon çağrılarının, gelen faks iletilerinin tamamı alınacaktır. Tarafınıza bilgi verilecektir. Sizin talimatınız ile birlikte, istemeniz halinde personel doğrulusunda yanıt içerikli yazılar yazılacaktır. İstemeniz halinde siz kendi bulunduğunuz yer ve ortamdan yanıt içerikli yazıları kamu kurum kuruluşlarına, özel sektöre bildireceksiniz.

 


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,