Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

Tarih: 23 - Ekim - 2021

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

Karar verdiğiniz andan itibaren arzu ettiğiniz sen temell ofis kiralama işlemini yapabilirsiniz. Sen temell ofis nasıl kiralanır? Hizmet veren işletme ve firmanın müşteri hizmetleriyle görüşecek, yapacağınız görüşme sonucunda ofis kiralama hizmetini yerine getireceksiniz. Kiralama hizmeti kapsamında, sen temell ofis Ankara gibi şehir bazında da bir seçim gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Aylık cüzi bir miktar ödeme yapacaksınız.

Bu ödeme karşılığında büro hizmetlerini kusursuz bir biçimde aldığınızı göreceksiniz. Kiralama işleminde büro tebligat adresi, telefon numarası, sekretarya hizmetleri gibi en temel giderler dahil durumda bulunur. Tabii ki bu giderlerin içerisinde işletmelerde kullanılan telefon, elektrik, su ve benzeri giderler dahil konumda olacaktır. Yani herhangi bir ekstra masraf ile karşılaşmadığınızı göreceksiniz. Oldukça pratik, bir hayli kolay, bir hayli güvenli bir sistemi işaret etmektedir. Yasal açıdan yaşamanız olası herhangi bir mağduriyet bulunmamaktadır. İlgili fotoğrafı kurumlar tarafından yasal prosedürler dahilinde kabul edilmektedir. Denetime gidilmesi de herhangi bir olumsuzluk yaşen temelcağı manasına gelmeyecektir. Her ne kadar sen temel olarak ifade edilse de, denetim ekipleri gittiğinde karşılarında tüm donanımları ve personeliyle beraber hazır bir ofis bulunacaktır.

Sanal Ofis Ne İşe Yarar?


Özellik ile şirket kurulumunda bildiğiniz gibi, ticari açıdan ilgili fotoğrafı kurumlara bir tebligat adresi bildirmeniz gerekecektir. Bunun bir hayli maliyetli ve külfetli bir iş olduğunu bilmelisiniz. İşyeri kirası ve benzeri tüm giderler ile karşılaşmak mecburiyetinde olacaksınız. Ancak sen temell ofis anlayışla karşılaştığınızda, özellikle işyeri tutulması ve kiralanması gibi pek çok giderden kaçırdığınızı göreceksiniz. Sen temell ofis ne işe yarar? Gerçek bir ofis, gerçek bir büro veya gerçek bir işyeri kiralayabilirsiniz. Bunun için, tüm işlemlerinizi, tüm ticari faaliyetlerinizi yönetebileceğiniz bir tebligat adresine, fotoğrafı bir adrese sahip olmanız manasına gelecektir. Bu sayede özellikle yeni girişimciler tarafından bir işletme kurulması planlanıyor ise, en azından ilk etaptaki kuruluş aşaması maddi giderlerden kaçınmış olacaksınız. Gerçek bir ofis sahibi olacaksınız. Ancak bu ofis sen temell olarak tanımlen temelcaktır. Verilecek tebligat adresi yasal prosedürlerin tamamlanması ve firmanın büro hizmetlerinin, ofis hizmetlerinin yürütülmesi manasına gelecektir.

Sanal Ofislerde Gösterilen Hizmetler

Peki kiralama işlemine, sen temell ofis Ankara bazında bir kiralama işlemine karar verdiniz. Şirket ile görüşüp, müşteri hizmetleriyle görüşüp, gerekli ödemeyi yaptığınız bu andan itibaren sen temell ofis ortamlarında hizmetler neler olacaktır? Öncelikli olarak devlet kurumlarına yani fotoğrafı kurumlara karşı yasal prosedürü tamamlamış olacaksınız. Artık sizin yani işletmenizin fotoğrafı bir tebligat adresi bulunacaktır. Gelen çağrılara, telefonlara, fotoğrafı evraklara veya özel evraklara bakacak bir sekreter ye hizmetine sahip olacaksınız. Sizin adınıza, şirketinizin adına işleri yönetecek bir personel hazır halde bulunacaktır. Siz istemeniz durumunda ofis hizmetlerinde çalışma odası kullanma biçiminde bir uygulamadan veya toplantı odalarını kullanma biçiminde bir uygulamadan da faydalanma şansına sahip olduğunuzu göreceksiniz.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,