Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Sanal Ofis Ücretine Dahil Olan Giderler Nelerdir?

Tarih: 11 - Ekim - 2021

Sanal Ofis Ücretine Dahil Olan Giderler Nelerdir?


Yapacağınız anlaşmaya istinaden, aylık olarak bir bedel, çok çok cüzi miktarda bir bedel ödeyeceksiniz. Bunun haricinde çalışma odalarını kullanmak ister iseniz, toplantı odalarını kullanmak dilerseniz, ekstra bir ücret ödersiniz. Bunun dışında ayrı bir ücret tanımlaması ile karşılaşmazsınız. Elektrik parası, telefon parası, internet faturası yani parası, gaz bedeli, ekstra bir dükkan, ofis bedeli gibi bir bedel ödemek mecburiyetinde kalmazsınız.

Telefon bedeli ödemezsiniz. Bunun ile beraber sekreterlik hizmetleri için ödemeniz gerekli olan herhangi bir para bulunmayacaktır. Sekreterlik hizmetleri de giderlere dahil yani sabit ücret anlayışının içine dahil durumda bulunur. Sekreter ne iş yapacaktır? Gelen evraklarınızı alacak, size bilgi verecektir. Gelen elektronik postaları alacak, size bilgi verecektir. Eğer, faks bulunacak ise, bunları alacak, size bilgi verecektir. Sizin talimatınıza istinaden cevap verecektir. Şirketin bir telefon numarası olacak ve sizlere verilecektir. Bu telefon numarasını arayan müşterilerimizin aramaları karşılanacak, gerekli bilgiler verilecek, tarafınız ile muhakkak iletişime geçilecektir. Bu konu da da bir şirkette veya bir ofiste ya da bir büroda olması gerekli olan tüm iletişim seçeneklerinin kusursuz bir biçimde kullanıldığı görülecektir.

Sanal Ofis Hizmetinden Kimler Yararlanabilir


Alacağınız kiralık ofis hizmeti herkese açık durumda bulunur. Gerçek kişiliklerin veya tüzel kişiliklerini yararlanması mümkündür. Kiralık ofis hizmetinden kimler faydalanabilir? İşletme kuracak olanlar, şirket kuracak olanlar, bu hizmetten faydalanma şansına sahiptir. Elbette önce yasal prosedürler tamamlanacaktır. Yasal prosedürlerin tamamlanması aşamasında, kiralık ofis Ankara ve benzeri gerekçelere istinaden bir anlaşma yapılacaktır. Anlaşmaya istinaden adres bilgisi alınacaktır. Ticari makamlara ve maliye birimlerine gerekli adres verilecektir. İşletmenin kurulum aşamasından itibaren, isteyen herkes, istediği her yerden bu hizmetten faydalanma şansına sahiptir. Önemli olan yasal prosedürlerin kiraya verilecek ofis hizmeti ile beraber tamamlanması ve birleştirilmesidir.

 

Ankara'da Sanal Ofis Hizmeti 


Tabii ki Ankara'da yaşamakta olan bir kişi olarak, ofis kiralama yani sanal olarak ofis kiralama hizmetinden faydalanma gibi bir düşünceye sahip olabilirsiniz. İşletme masraflarından, işyeri masraflarından, personel giderlerinden, sabit giderlerden, kira giderlerinden kaçınmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda sizler için sunulmakta olan kiralık ofis Ankara hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanırsanız sabit adresiniz kiralık sisteminde veya sanal ofis sisteminde, Ankara olarak görülecektir. Takdir edeceğiniz gibi bu adreste bulunmak mecburiyetinde değilsiniz yani Ankara'da bulunmak mecburiyetinde değilsiniz. İşinizi takip etmek amacı ile, başka şehirlere gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Ofis hizmetlerinde gerekli olan her çeşit işlemler sizin adınıza yürütülecektir. Hatta ve hatta iş potansiyeliniz dahilinde yurtdışına dahi çıkabilirsiniz. Ofisinizde işlerin nasıl yürüdüğünü veya yürütülmesi gerektiğini düşünmek mecburiyetinde kalmazsınız


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,