Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

SANAL OFİS İLE İŞİNİZE DAHA ÇOK YATIRIM YAPIN

Tarih: 22 - Nisan - 2021

SANAL OFİS İLE İŞİNİZE DAHA ÇOK YATIRIM YAPIN

  Sanal ofis ile ekonominizi daha da güçlendirip işinize daha çok yatırım yapabileceksiniz. Sanal ofise çok uygun bir fiyata yasal adres temini yapacağınız için işlerinize daha fazla geliriniz kalmış oluyor. Sanal ofis sizler için büyük bir avantajı barındırıyor. 1 yıllık sanal ofis sözleşmesi yapıyoruz. Dilerseniz bu süreyi uzatma imkânınızda oluyor.  1 yıl için ödediğiniz ücretten başka hiçbir ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Dolayısıyla sizlere önemli bir avantaj sağlıyor. 1 yıl boyunca yasal adresinizi bizim ofisimiz olarak gösteriyorsunuz. Yasal adresinizin bizim ofis olarak gösterilmesi durumunda iste bütün kargo, posta, evraklarınız bizim adresimize gelir. Bu durumda kargo, posta ve evraklarınızın teslim alımını da sizler için yapıyoruz. Böylece aksaklık ve sorun yaşamıyorsunuz. Teslim alındıktan sonra sizler whatsapp ya da mail yoluyla sizler nasıl isterseniz sizlere haber veriyoruz. Bilginiz ve onayınız dâhilinde sizler için muhafaza ediyoruz. Kaybolma gibi durumlarında böylece önüne geçmiş oluyoruz. İstediğiniz zaman gelip alma şansınız da oluyor. Dilerseniz istediğiniz bir adrese kargo ile gönderme işlemi de yapıyoruz. Hangi kargo firması, hangi adres istediğinize siz karar veriyorsunuz. Sizlere bu şekilde kolaylık sağlıyoruz.

  Sözleşmemizi yaptıktan sonra mali müşaviriniz yardımıyla başvuru yapıyorsunuz. Sözleşmemizi gider olarak gösterip vergiden düşme imkânınız oluyor. Böylece bu durumda sizlere önemli bir avantaj sağlıyor. Vergi dairesine başvurunuzu yaptırdıktan sonra ofisimize vergi memuru açılışınız için geliyor. Sadece vergi memuru geldiğinde ofiste olmanız yeterlidir. Açılışınız olduktan sonra ofise sizlerin isteği dışında gelme zorunluluğunuz kalmayacak.

   Ofislerimizin merkezi Balgat’tadır. Adreslerimiz prestijli bir adrestedir. Balgat merkezimiz MHP ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yakınında bulunduğu için sizler için müşteri portföyünüz için önemli bir avantaj sağlar. Balgat ofisimiz Yapım iş merkezi içerisinde yer alır. İş merkezi içerisinde yer aldığı için profesyonel bir görüntü sağlar. Bina girişimiz şifreli ve kameralıdır. Ofisimizin içerisinde de kamera sistemimiz mevcuttur. Binamızda jeneratörümüz vardır. Ofise ihtiyacınız olduğunda herhangi bir aksaklık yaşamdan kullanım sağlayabiliyorsunuz. Toplantı odalarımız mevcuttur. 12 kişilik kapasiteli toplantı odalarımız sayesinde istediğiniz zaman toplantılarınız konforlu ve şık odalarımızda sürdürme imkânı bulacaksınız. Misafirleriniz girişte güler yüzle ve profesyonel bir şekilde karşılanır.  Ayrıca sizlere özel sınırsız çay, kahve ve ikramlık servisimiz vardır. Böylece misafirlerinize karşı çok daha profesyonel bir şekilde görünme şansınız olacak. Mahcup durumuna da düşmezsiniz. Kapımızda tabelamız olmadığı için müşterilerinizin de kafası karışmadan kendi ofisiniz gibi görünme imkânı bulursunuz. Bu durumda yine sizler için önemli bir avantaj sağlar. Pandemi döneminde olduğumuz için ofisimiz sık sık dezenfekte edilir. Sağlığınız içinde bütün önemleri alıyoruz. Toplantı odalarımız geniş ve ferah odalardır. Dolayısıyla dar alanda ve sağlığınız için tehlikeli olan bir yerde toplantı yapmanıza gerek kalmaz.

  Kızılay ofisimiz ise Meşrutiyet caddesinde yer alır. Ankara’nın merkezi sayılabilecek bir konumda yer alır. Özsoy iş merkezi içerisinde yer alır. Yani yine oldukça profesyonel ve prestijli bir konumdadır. İş merkezi içerisinde yer aldığı için kolay bulunabilir ve güvenlik açısından da sizlerin içini rahatlatabilecek seviyededir. Kızılay ofisimizde de 6 kişilik toplantı odalarımız mevcuttur. Sık sık dezenfekte edilir. Toplantı odalarımız oldukça havadar, konforludur. Müşterilerinizle gönül rahatlığıyla çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Ofisimizin içerisinde ve binada güvenlik kamerası mevcuttur. Sizler için her ayrıntıyı düşünülmüş sanal ofislerin yanında sizlerin fiziksel bir ofise ihtiyaç duyduğunda da her ayrıntı yine sizler için düşünülmüş bir şekilde bekliyor olacak.

 


ETİKETLER: yasaladres , sanal ofis ankara , ankara sanal ofis , yasal adres ankara , ankara yasal adres , sanal ofis ,