Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Kiralık Ofisler Yasal Açıdan Kabul Ediliyor mu?

Tarih: 11 - Eylül - 2021

 

Kiralık Ofisler Yasal Açıdan Kabul Ediliyor mu?

Karar vermeniz ile birlikte, kiralık ofis Ankara anlayışı ile birlikte, Ankara'da bir ofis kiralama ya da kiralık ofis hizmetini alma konusunda adım atmış olabilirsiniz, adım atmayı düşünüyor olabilirsiniz. Tabii ki herkesin işyeri açma, işyeri tutma konusunda yeterli maddi varlığı bulunmuyor olabilir ancak, bir girişimci olarak önüne gelen fırsatları kaçırmak istemiyor olabilir. Bu durumda ofis kiralama ancak hazır olarak kurulmuş sanal ofisleri kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Peki bu yönde bir hizmet almayı düşündüğünüz de, kiralık ofisler yasal açıdan kabul ediliyor mu?

Yasal prosedürler incelendiğinde, herhangi bir sorun olmadığını göreceksiniz. Resmi tebligat adresiniz belirli olacaktır. Ticaret Sanayi Bakanlığı tarafından kabul edilecektir. Tabii ki bir vergi mükellefi olacaksınız ve buraya da adres bildirmek zorunda kalacaksınız. Kiralık ofisinize ait adresin yani resmi tebligat adresinin Maliye Bakanlığı yani ilgili vergi kurumları tarafından da resmi anlamda yasal prosedürler dahilinde kabul edildiğini göreceksiniz.

Kiralık Ofislerin Giderleri Ne Olacak?

Bu bir pakettir. Kiralık ofis anlayışında her bir maliyetin ayrı ayrı tarafınıza yansıtılması gibi bir durum bulunmamaktadır. Kiralık ofislerin giderleri ne olacak? Nedir gider olarak kastettiğinizin, öncelikli olarak işyeri kirası olarak düşünebilirsiniz. Reel anlamda tarafınızca tutulacak bir iş yeri bulunmamaktadır. Sekreterlik hizmetleri için personel giderini düşünebilirsiniz. Bu konuda ödemeniz gereken ekstra bir para bulunmamaktadır.

Ofisin giderleri açısından, elektrik, su ve benzeri giderleri düşünebilir, telefon ve benzeri elektronik cihaz ve benzeri ya da donanım, mobilya gibi benzeri giderleri düşünebilirsiniz. Bu açıdan da sizlerin cebinden tek bir kuruş çıkmayacaktır. Siz sadece ve sadece kiralama hizmetini gerçekleştirecek, şirket ile irtibata geçip, aylık düzenli ödemelerde ancak çok çok düşük miktarlarda düzenli ödemelerde bulunacaksınız.

Kiralık Ofis Teklifi Almak İstiyorum

Karar vermeniz yeterlidir. Kiralık ofis Ankara hizmetini almaya karar vermiş olabilirsiniz. Tabii ki bu durumda ne kadar ödeme yapacağınızı merak edeceksiniz. Kiralık ofis teklifi almak istiyorum gibi bir düşünce de bulunuyor iseniz, önce ihtiyaçlarınızı net olarak belirlemeniz tavsiye edilecektir. Tabii ki bir sekreter görevlendirilmesini, sabit adresin bulunmasını, evrakların, tebligatların, telefonların, faksların alınmasını, sizin ile irtibata geçilip cevap verilmesini istiyor olabilirsiniz. Bu durumda standart paket yeterli olacaktır. Ayrıca bu ofis hizmetinde çalışma odalarını belirli günlerde ve saatlerde kullanmak istiyor olabilirsiniz.

Bunun haricinde, müşterileriniz ya da personelleriniz ile toplantı odalarında toplantılar, seminerler düzenlemek istiyor olabilirsiniz. İşte bu aşamada teklif almanız gerekecektir. Teklif içerisine çalışma odaları ve toplantı odaları anlayışını dahil edebilirsiniz ya da standart paket kullanabilirsiniz. Standart paket kullandığınızda çalışma odalarını ve toplantı odalarını kullanabilir misiniz? Elbette kullanabilirsiniz. Şirket ile irtibata geçeceksiniz. Çalışma ve toplantı odalarını kullanmak istediğinizi belirteceksiniz. İstediğiniz gün ve saati iletip, randevu ayarlanmasını talep edeceksiniz. Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,