Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Kiralık Ofis İle Ofis Maliyetlerinden Kurtulun

Tarih: 03 - Kasım - 2021

Kiralık Ofis İle Ofis Maliyetlerinden Kurtulun


Ofis kiralama hizmetini hayata geçirmek ve ticari faaliyetlere başlaması istiyor iseniz, kiralık ofis ile maliyetlerden kurtulun. Yapacağınız yalnızca kiralık ofis hizmeti sunan firmanın müşteri hizmetleriyle irtibata geçmek olacaktır. Sizlerin isteği doğrultusunda ve beklentilerine uygun kiralık ofis Ankara biçiminde sizlere hizmet verilecektir. Sanal olarak bir ofis kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz. Ancak sanal anlamda ofis kiralama hizmetinin gerçekleştirecek olmanız, var olmayan bir işletme manasına gelmeyecektir. Tabii ki gerçek anlamda yani reel anlamda ya da başka bir ifadeyle yasal anlamda fotoğrafı bir tebligat adresiniz, bir ofisiniz bulunacaktır. Üstelik bu işlemi gerçekleştirebilmek için, bir aylık sabit kira ödenmesine, emlakçı komisyonu ödenmesine, depozito ödenmesine gerek bulunmamaktadır. Kiralanan ofisin tadilat, tamir bakım masraflarına para harcanmasına gerek bulunmamaktadır.

Mobilya alınması, elektronik eşya olarak tanımlanacak bilgisayar ve benzeri cihazların alınmasına gerek bulunmamaktadır. Sizler tarafından büro hizmetlerini yürütmek amacı ile bir personel ile anlaşılmasına, personel maaşının ödenmesine, sigorta priminin yatırılmasına gerek bulunmayacaktır. Siz yalnızca ofis olarak tanımlanan, sanal olarak ve gündeme getirilen kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz.

Kiralık Ofis İle Büro Hizmetlerini  Rahatça Yürütün


Gündeme getireceğiz kiralık ofis anlayışla beraber, her çeşit işletme hizmetlerini, işletmelerin idari hizmetlerini veya büro hizmetlerini yürütmeniz mümkün olacaktır. Kiralık ofis ile büro hizmetlerini yürütün. İşletme sahibi olarak siz yalnızca kendi işiniz ile ticari faaliyetleriniz ile ilgilenin. Geriye dönüp bakmanıza, arkanıza dönüp bakmanıza gerek bulunmamaktadır. Tamamen olması gerekli olduğu gibi, hemde yasal prosedürler dahilinde kiralık ofis Ankara hizmeti sizlere sunulacaktır. Görevlendirilmiş personel tarafından firmanın tüm idari hizmetleri yürütülecektir. Tabii ki bu hizmetlerin yürütülmesi aşamasında, her şey sizlerin bilgisi dahilinde gerçekleşecektir. Gelen her çeşit evraktan, gelen her çeşit bildirimden, fotoğrafı tebligatlardan, banka bildirimlerinden, müşterilerin iletişim seçeneklerinden anında haberiniz olacaktır. Görevlendirilmiş personel sizlere her çeşit bilgi akışını daha sağlıklı, hızlı ve güvenli bir biçimde sağlayacaktır.


Kiralık Ofis İle Tebligat Adresine Kavuşun


İşletme kurma aşamasında tabii ki muhakkak bildirmeniz gerekli olan konulardan bir tanesi, ilgili fotoğrafı kurumlara bildirmeniz gerekli olan konulardan bir tanesi, tebligat adresi olacaktır. Kiralık ofis ile tebligat adresine kavuşun. Üstelik bunun için bir hayli düşük miktarlarda aylık bir para ödemeniz yeterli olacaktır. Kiralık ofis Ankara hizmetini aldığınız da, sizlerin de bir fotoğrafı tebligat adresi, bir ofisi, bir bürosu bulunacaktır.

Bunu şirketinizin kurulum aşamasında istenilen evraklar içine, tebligat adresi olarak bildirebilirsiniz. Yasal açıdan endişe duymanızı gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Bu kapsamda alacağınız hizmet doğrultusunda vereceğiniz tebligat adresi, ilgili kamu kurum ve kuruluşları tarafından fotoğrafı tebligat adresi olarak kabul edilecektir. Yasal bir boşluk veya yasal bir olumsuzluk yaşanma ihtimali ya da bulunma ihtimali kesinlikle yoktur. İçiniz rahat bir biçimde, hayal bile edemeyeceğiniz düşük miktarlarda paralar ile işletme kuruluşunu tamamlayabilirsiniz.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,