Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Depozitosuz, Aidatsız Sanal Ofis

Tarih: 28 - Ocak - 2021

Depozitosuz, Aidatsız Sanal Ofis

   Sanal ofis kullanırken bir çok masrafınız ortadan kalkmış oluyor. Fiziksel ofis kullandığınızda ödeyeceğiniz depozito, aidat gibi masraflarınız kalmamış olacak. Yıllık belli bir ücretin dışında başka bir masrafınız olmadan sanal ofis kullanım sağlayacaksınız.

   Sanal ofisin sizi kurtaracağı ilk masraf vereceğiniz yüklü miktarda bir ofis kirasından kurtulmuş olacaksınız. Sanal ofis sözleşmesi yaptığınızda 1 yıllık ücret hariç başka ek bir masrafınız olmaz. 1 yıl boyunca yasal adresiniz bizim adresimiz olarak görünecektir ve çok uygun bir fiyata yasal adresinizin teminini yapmış olacaksınız. Sözleşme sürenizi istediğiniz gibi uzatma imkânınızda olacak. Depozito ve aidat ücretini de ödemek zorunda kalmayacaksınız. Her ay ödemeniz gereken elektrik, su, doğal gaz, wifi, mutfak, temizlik gibi masraflarınız da olacaktır. Sanal ofis kiraladığınızda elektrik, su, doğal gaz, wifi, mutfak, temizlik gibi masraflarınız da kalmamış olacak. Bu giderlerden kurtulduğunuzda bütçeniz rahatlayacak, ek masraf yapmamış olacaksınız ve işinize daha çok yatırım yapma şansı elde edeceksiniz.

   Fiziksel bir ofis kiraladığınızda ofis kirası, depozito ve aidatla da bitmiyor iş. Ofisinizin iç tasarımı da büyük bir önem taşıyor. İç tasarım için önemli ölçüde masraf ve vakit harcamanız gerekir. Ergonomik olması çok önemlidir. Ergonomik tasarım hem sağlığınız hem iş verimliliğiniz için çok önemlidir. Uzun vakitler masa başında zaman geçirmeniz gerekiyorsa ofisiniz kesinlikle ergonomik bir şekilde tasarlanmış olmalıdır. Aksi halde sağlığınızı etkiler. Hem sizin hem çalışanınızın sağlığı için önemli bir husustur. Bu durumda bunun için hem ekstra zaman hem ekstra para harcamanız gerekir. Oysa ki sanal ofiste evinizde, dışarda nerede isterseniz orada istediğiniz gibi çalışma imkânı sunar.

  Sanal ofiste yasal adres temini dışında ki hizmetimiz kargo, posta, evraklarınızı teslim almak. Yani yasal adresiniz bizim ofisimiz olarak görüneceği için kargo, posta, evraklarınız bizim adresimize gelir. Bizde sizler için kargo, posta, evraklarınızı teslim alırız. Ve sizlere whatsapp ya da mail yoluyla haber veririz. İstediğiniz zaman gelip alabilirsiniz. Ya da bizlere verdiğiniz bir adrese kargoya teslim etme işlemi de yapabiliriz. Böylece kargo, posta, evraklarınızda herhangi bir kaybolma durumu yaşamazsınız. Güvenli bir şekilde elinize ulaşma imkânınız olur.

 Sanal ofiste bir ofise ihtiyacınızın olduğu durumlarda da sizlere yardımcı oluyoruz. Ofisimizde hem hazır ofislerim hem de toplantı odalarımız mevcuttur. Yani bir ofise ihtiyacınız olduğunda sizlere ofislerimizi ayarlıyoruz. Ve istediğiniz gibi faydalanabiliyorsunuz. Toplantı odasına ihtiyacınız olduğunda ise 6 ve 12 kişilik kapasiteli toplantı odalarımız sayesinde istediğiniz gibi toplantılarınızı sürdürme şansınız olacak. Dar ve konforsuz bir alanda değilde konforlu, şık ve ferah odalarda toplantılarınızı yapabileceksiniz. Toplantı odalarımızın şıklığı sayesinde müşterilerinize karşı prestijiniz artar. Ve çok daha fazla profesyonel görünme imkânınız olur. Müşterileriniz kapıda güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde profesyonel bir şekilde karşılanır. Ve profesyonel bir şekilde ağırlanır. Sizlere özel siz ve müşterileriniz için sınırsız çay, kahve ve ikramlık servisimiz de mevcuttur. Ayrıca kapalı otoparkımız mevcuttur. Kapalı otoparkımız sayesinde sizlerin ve müşterilerinizin araçları güvenli bir şekilde otoparkta durabilecek.  Ofislerimiz iş merkezleri içerisinde olduğu için girişte ve ofisimizin içinde güvenlik kameramız mevcuttur. Böylece güvenliğiniz de tam oluyor. Ve herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Sizlere özel opsiyonel olarak kurumsal telefon numarası temini hizmeti de sağlıyoruz. 0 312 ya da 0 850 hangisini isterseniz ona göre size telefon numarası tahsis ediyoruz. İstediğiniz cep numarasına yönlendirme sağlıyoruz. İletişim numarası olarak cep telefonu vermek yerine kurumsal bir telefon vermek sizler için çok daha prestijli olacaktır.

 


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , sanal ofis , e ofis , hazır ofis , ankara sanal ofis ,