Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

AÇILIŞ YOKLAMASI VE SANAL HAZIR OFİS

Tarih: 22 - Mart - 2021

Bir şirket kurmak istediğinizde ilerlemeniz gereken bazı prosedürler vardır. En başta şahıs, limited, anonim şirketlerden hangisini kurmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor ve tabii ki mali müşavire ihtiyacınız var. Eğer bir ofise ihtiyacınız yoksa işinizi ofise ihtiyaç duymadan da halledebiliyorsanız, bir ofis açmak sizler için bir yükse sanal ofis tam size göre. Sizlere yasal adres temini yapıyoruz. Sanal ofis sayesinde her gün ofise gelme zahmetinden kurtuluyorsunuz. Ekonomik olarak da sizlere çok avantajlı teklifler sunuyoruz. Ofis kirası, depozito, tadilat, tamirat, dekorasyon, mobilya, sekreterinizin maaşı, sigortası, elektrik, su, doğal gaz, klima, wifi, temizlik, mutfak, stopaj vergisi gibi ek masraflarınız olmadan rahatlıkla evinizde, dışarda nerde isterseniz işlerinizi yürütebileceksiniz. Her gün ofise gelme derdiniz olmadan nasıl bir çalışma alanı istiyorsanız o alana sahip olma şansınız doğuyor. Her gün işe gitmeden iş sizin ayağınıza gelmiş oluyor. Ayrıca sizlere özel ofis kullanmak istediğiniz de günlük olarak ofis kiralama olanağı sunuyoruz. Misafirleriniz ya da müşterileriniz geldiğinde profesyonel ve güler yüzle ağırlanır. Posta kargo hizmeti de veriyoruz. Yani postanız, kargonuz geldiğinde yasal adresiniz bizim ofisimiz olarak göründüğü için biz teslim alıyoruz. Sizlere mesaj yoluyla bilgisini veriyoruz. 1 ay süreli olarak muhafaza ediyoruz. İstediğiniz zaman gelip teslim alabiliyorsunuz.  Sanal kullanımlı ofis sözleşmesi 1 yıllıktır. Sözleşmemizi KDV gider olarak gösterip vergiden, masraftan düşebiliyorsunuz bu tabi yine sizler için çok büyük bir avantaj sağlıyor. Sonrasında şahıs şirketi kurmak istiyorsanız mali müşavirinizin de yardımıyla vergi dairesine başvuru yapıyorsunuz. Limited şirket ise Ankara Ticaret Odası’na başvuru yapıyorsunuz. Ve bu işlemler olduktan sonra vergi memuru açılışınız için ofisimize geliyor.

    Eğer bir ofis kullanmak isterseniz ya da işiniz için gerekliyse sizlere çok avantajlı olan hazır ofislerimizi sunuyoruz. Hazır ofisler sizler için her şeyi düşünmüş ve ekonomik olarak bütçenize uygun ofislerdir. Ekstra sizleri zorlayacak olan elektrik, su, doğal gaz, klima, güvenlik, temizlik, mutfak, stopaj vergisi, wifi gibi harcamaları ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ofisin içi için dekorasyon, tadilat, tamirat gibi ödemelerinizde bu sayede ortadan kalkmış oluyor. Hazır ofisin gördüğünüz gibi çok fazla avantajı var. Hazır ofis sayesinde birçok ek masraf ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Böylece işinize daha fazla yatırım yapma imkânınız doğuyor. Ayrıca kapalı otoparkımız mevcuttur. Aracımı nereye park edeceğim gibi bir sorununuzda kalmamış oluyor. Binamızda jeneratörümüzde mevcuttur. Yine bu sayede işleriniz aksamadan elektrikler gitse dahi işlerinize devam etme şansınız oluyor. Bu durumdan işiniz etkilenmiyor. Toplantınız olduğunda sizlere özel toplantı salonlarımızı ayarlıyoruz. Böylece daha yüksek kapasiteli, ferah odalarda toplantılarınızı sürdürebiliyorsunuz. Konuklarınızla da profesyonel bir şekilde ilgileniliyor. Sınırsız çay, kahve ve ikramlık servislerimizle kaliteli bir hizmet veriyoruz. Hazır ofis kiraladığınızda da muhasebeciniz yardımıyla vergi dairesine başvuru yapıyorsunuz. Ve sonrasında vergi memuru gelip sorunsuz bir şekilde açılışınızı yapıyor.

 Sanal ofis ya da hazır ofis kullanmaya başladığınızda vergi memuru açılışınız için yoklama yapmaya geliyor. Yoklama sırasında ofisimizde olmanız gerekiyor. Vergi memurları gelmeden şirketinizin açılışınızın olacağını bize haber veriyorlar. Bu durumda bizde sizlere haber veriyoruz sizlere söylediğimiz saatte ofisimizde bulunmanız yeterli olacaktır. Yanınıza getirmeniz gereken evrakları biz sizlere bildiriyoruz. Vergi memurumuz geldiğinde burada olduğunuzda açılışınız sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Böylece tekrar tekrar vergi memurunu beklemenize gerek kalmıyor. Sizlere bu konuda da kolaylık sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hangi vergi dairesine kayıt olursanız oradan gelip yoklamanız sorunsuz bir şekilde hallediliyor. 

 


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres , sanal ofis , sanal ofis ankara , ankara sanal ofis , e ofis , şirket kurma , adres taşıma ,