Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

İşletme İçin Yasal Adres Maliyetli mi?

Tarih: 28 - Ağustos - 2021

İşletme İçin Yasal Adres Maliyetli mi?

Şirketinize ait ya da kurmayı düşündüğünüz şirketinize ait tebligat adresi belirlemeniz ve bunu devletin resmi kurumlarına tanımlamanız ya da kabul ettirmeniz gerekecektir. Bu kapsamda bir iş yeri kurmaya kalktığınızda, tabii ki belli bir ekonomik bedel ile karşılaşacaksınız. İşletme için yasal adres maliyetli mi? Kira bedeli, depozito bedeli, emlakçı ile çalışıyor iseniz, komisyon bedeli gibi masraflar ile karşılaşacaksınız. Tabii ki bunlar ile sınırlı değildir.

Elektrik, su ve benzeri giderlere ait aboneliklerin alınması, kurduğunuz işletmeye ya da açtığınız ofise ait mobilya aksamının alınması, elektronik eşyaların alınması, iç dizayn yapılması, bakım onarım çalışmalarının yapılması, kullanılır hale getirilmesi gibi tüm bedeller ile karşılaşacaksınız. Gördüğünüz gibi kurmayı düşündüğünüz işletme için ayırmanız gereken bir bütçe bulunmaktadır. Fakat bunun dışında yasal adres anlayışında, hazır ofis, sanal ofis gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Burada sayılmış parasal değerlerin ya da ekonomik harcamaların hiçbiri ile karşılaşmayacaksınız. Sadece kiralama işlemini yapacaksınız. Hiçbir şekilde ödeyeceğiniz, aylık kira bedeli haricinde, çok düşük miktardaki kira bedeli haricinde cebinizden herhangi bir para çıkmayacaktır.

Gerçek Büro mu Sanal Büro mu?

Karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Yasal adres konusunda gerçek bir ofis ya da sanal bir ofis kiralama konusunda kararsız kalıyor olabilirsiniz. Yasal adres Ankara şekilde hizmet aldığınızda, bir kez daha tekrarlayalım, ofis kiralamayacak, komisyon, depozito ödemeyeceksiniz. Bakım onarım çalışmalarını yapmayacaksınız. Gider abonelikleri ile karşılaşmayacaksınız, personel tutmayacaksınız, personel maaşı ödemeyeceksiniz, sigorta primi ödemeyeceksiniz, sekreterlik hizmetini alacaksınız. Toplantı odalarını ya da çalışma odalarını kullanacaksınız. Bu yüzden gerçek büro mu sanal büro mu? Sorusunun karşılığında tavsiyemiz sizlere, sanal büro uygulamasını ya da sanal ofis uygulamasını tercih etmeniz olacaktır.

Sanal Yasal Adrese Ofis Hizmetleri

Yasal adres konusunda, yasal adres Ankara şeklinde bir anlaşmaya varmanız ve sanal ofis hizmetini almanız ile birlikte, idari işlemlerin ya da ofis işlemlerinin tamamının yürütüldüğünü göreceksiniz. Sanal yasal adrese ofis hizmetleri bir işletmede olması gereken her türlü işlemleri kapsamaktadır. Nedir bu işlemler? Devlet kurumları tarafından yapılacak denetimlerde tebligat adresiniz ve ofisiniz hazır halde bulunacaktır. Yapacağınız kiralama işleminde, sekretarya hizmetlerini sunmak, idari işleri yürütmek amacıyla bir personel görevlendirilmesi sağlanacaktır. Sabit bir telefonunuz, faks cihazınız ve benzeri her türlü donanımlara sahip olacaksınız.

Resmi kurum yazışmalarında kullanabileceğiniz bir sekretarya hizmeti ile birlikte, bir ofis, sabit bir adres, telefon ve faks gibi numaralar bulunacaktır. Çalışma odaları şeklinde bir uygulama ile birlikte, toplantı odaları şeklinde bir uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar kapsamında çalışma odalarını randevu sistemi dahilinde kiralayabilir, yararlanabilir, odalar üzerinden siz ya da personelin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerimiz ya da ortaklıklarınız veya personeliniz ile birlikte toplantı salonlarından yararlanabilirsiniz. Toplantı salonları da yine randevu sistemi ile kiralanmakta, belirtilen gün ve saatte sizlere tahsis edilmektedir. Her türlü hizmeti, her türlü büro hizmetini, her türlü ofis hizmetini bu kapsamda almanız mümkün olacaktır. 

 


ETİKETLER: yasal adres , ankara yasal adres , yasal adres ankara ,