Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Sanal Ofis Ne Kazandırır, Yararları Nelerdir?

Tarih: 15 - Haziran - 2019

Bir Sanal Ofis, internet üzerinden erişilebilen bir dizi işletme fonksiyonları sağlayarak, çalışanlara ve iş sahiplerine uzaktan çalışma imkanı sunan bir servistir. Ayrıca, kuruluşların gerçek bir alan için kira ödemeye gerek kalmadan istenen bir konumda bir varlık oluşturmalarını ve sürdürmelerini sağlar. Bir sanal ofis fiziksel bir ofistir, ancak herhangi fiili boşluk veya masalar olmadan birçok avantajı kullanmayı işletmeler sağlar. Executive Suite endüstrisinden 1994 yılında çıkan bu fikir, ilerleyen yıllarda Ralph The Gregory tarafından 'The Virtual Office, Inc' ismini taşıyan kurumu ile etkili bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Sanal Ofis Ne Sağlar?

Bu sanal ofisler, işletmelerin aşağıdakilere sahip olmasını sağlar:

İşletme Posta Adresi: Sanal ofisler işletmelere ilk olarak daha prestijli bir e posta hesabı sağlar. Yani kişisel e posta adresi yerine bir işletme epostası sahibi olursunuz ve siz kontrol etmeseniz bile mail adresiniz düzenli olarak kontrol edilerek size bu konuda bilgi verilir.

Resepsiyonist: Hazır Ofis sisteminde ve çevresinde toplantılar düzenliyorsanız bu yardımcı olur, çünkü sanal ofisin müşterileriniz ve iş arkadaşlarınız için biraz daha az sanal görünmesini sağlar. Ayrıca müşterilerinize göre de bu hoş bir durumdur.

Zarf açma ve tarama servisi: Göndermediğiniz bir adrese posta gönderiyorsanız, bu tüm yazının taranıp size e-postayla gönderilebilmesi için harika bir hizmettir. Bilmediğiniz dillerde bile e posta gönderme imkanına sahip olursunuz.

Toplantı odaları: 'tam zamanlı' bir masaya erişiminiz olmayabilir, ancak en azından bu yerlerde de toplantılar düzenleyebilirsiniz.

Telefon cevaplama ve sesli posta hizmetleri: Bu sadece basitçe gelen aramalarınızı yönetmenize yardımcı olur ve kişisel cep telefonunuzu sunmak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Aynı zamanda sizi biraz daha 'profesyonel' gösterir ve müşterilerinize de güven verir.

Bunlar Kiralık Ofis sağlayıcıları tarafından sunulan hizmetlerden sadece birkaçı. Ancak her firma bu hizmetleri sunmayabiliyor. Bu nedenle önceden kontrol ettiğinizden emin olun. Bazıları daha az hizmet teklif edebilir ve premium hizmetlerin bazıları daha fazlasını sunabilir. Bir ön görüşme sonunda kendiniz için en uygun olan seçenekten faydalanma imkanına sahip olursunuz.


ETİKETLER: yasal adres , e ofis , eofis , ankara yasal adres , yasal adres ankara , sanal ofis , sanalofis ,